Left
Right
Тареля - інтернет-магазин посуду преміум класу
Добірний посуд від інтернет-магазину «Тареля»
На шляху свого розвитку людина поступово вчилася облаштовувати собі побут і, звісно, у якийсь момент стала не лише полювати їжу, а й готувати страви. Так, поступово змушена була вигадувати і різне кухонне приладдя.

Звісно, перші посудини було досить примітивними. Та здобуваючи необхідні знання і навички, суспільство удосконалювалося, стали з'являтися корисні винаходи.

Найдавніший посуд з'явився ще 6-7 тисяч років тому, дещо схожий на сучасний. Звісно, він не мав особливих прикрас, а до сучасних витончених келихів чи порцелянових виробів залишалися тисячоліття. Та все ж, перші зразки з глини чудово виконували свою ужиткову функцію. Втім, виготовлені вручну і з глини, такі вироби не могли бути дуже міцними чи тривкими. Такий посуд дуже легко розбивався, бо бракувало знань, як зміцнити глину чи кераміку.

З часом, люди навчилися обирати ті сорти глини, які найкраще підходили для виготовлення посуду. Він став міцнішим і вишуканішим. Потім хтось здогадався додавати домішки - так з'явилася перша кераміка.

Найбільше керамічних знахідок залишилося після античних Греції та Риму. І саме у цих величних стародавніх державах майстри нарешті почали по-справжньому прикрашати посуд. Вони зображали цілі картини, які розповідали про життя богів, пригоди героїв. Також були і сцени з повсякденного життя звичайних римлян та греків.
А ще, саме в ті часи посуд стали ділити на повсякденний, святковий та декоративний. Тобто різноманітними тарілками та вазами вже прикрашали приміщення, а не лише використовували їх для споживання страв.

Крім керамічного посуду, древні греки почали робити олов'яний, срібний і навіть золотий. Звісно ж, такий посуд могли собі дозволити лише найбагатші доми, а простолюду доводилося обмежуватися керамікою.

І доки греки та римляни вправлялися у створенні такого посуду, в Китаї ще з 600 р. н.е. почали робити сервізи з порцеляни. Це також кераміка, але витонченіша та легша. Варто зазначити, що до Європи порцеляна потрапила тільки в 14 ст., а придбати такі вироби могли лише найбагатші європейці. Вони використовували його для декору, бо пити з таких витончених і дорогих чашок або їсти з тарілок, куплених за величезні гроші, було просто нерозумно.

У Європі порцеляну стали виготовляти лише у 18 ст. Спочатку фарфорові вироби виготовляли тільки для короля, потім ними почали користуватися і знатні особи.

Сьогодні посуд, навіть найвиточеніший, став набагато доступнішим, ніж сотні років тому. Величезний вибір іноді навіть збиває з пантелику.

У нашому інтернет-магазині «Тареля» ви легко підберете те, що потрібно саме вам. Ми пропонуємо широкий асортимент, від столових приборів до якісного посуду для готування, та корисних аксесуарів для кухні.

Тарілки
У нашому асортименті – тарілки усіх розмірів, кольорів та типів.
Маємо для вас дуже багато білого посуду. Він універсальний, стильно доповнює інтер'єр та чудово поєднується з іншими столовими предметами. Розміри – є будь-які. Це і маленькі блюдця, і великі тарелі для подачі фруктових, сирних чи м'ясних нарізок, а також для готових святкових блюд.
Ваші гості будуть у захваті від вигляду «фірмової» качки, індички чи навіть печеного поросяти під час подачі. Не лише святкові, а й повсякденні страви будуть тішити і око, і смак.

Блюда для подачі страв – це дуже зручно, набагато зручніше ніж сотні років тому, коли навіть на королівських бенкетах їжу викладали у спеціально видовбані ямки у столах. Робили так ще у 8 сторіччі.
А до 13 ст. люди перекладали їжу на великі шматки хліба, які і слугували їм за тарілки.
І лише у 14 ст. у Франції для цього стали використовувати тарілки з олова та дерева.
А ось слов'яни почали їсти з тарілок вже в 11 ст. Тоді їжу подавали на великих тарелях, які робили з олова, дерева, сталі і глини.

Заможні селяни користувалися металевим посудом. До речі, він був не круглий, а квадратної форми. Є у цьому своя родзинка навіть сьогодні.

У нашому асортименті маємо для вас не лише круглі тарілки, а й багато інших форм. Тому ви завжди зможете обрати кухонний посуд, який вам найбільше до вподоби.

Ложки
На ваш вибір - якісні набори столових приборів, або їх окремі елементи. Наприклад, усім відомі ложки. Вони, до речі, з'явилися ще в античні часи. Їх виготовляли з бронзи, срібла, дерева, слонової кістки і навіть каменю.
У Середньовіччі ложки часто носили з собою. Бідніші селяни просто прив'язували їх до поясу, а багатші люди мали спеціальні футляри, в які їх і ховали. Прості люди користувалися дерев'яними, заможніші – купували мідні, олов'яні чи латуневі ложки. Ну, а багатії могли собі дозволити срібні чи золоті ложечки.

Ножі
Окрім ложок, ми, звісно ж, пропонуємо ножі та виделки.
У нас є найкращі ножі від відомої компанії ZWILLING. Вже два століття вони виготовляють ножі, які ідеально ріжуть та служать десятиліттями. Така висока якість пояснюється тим, що спочатку ножами займалися ковалі, які кували зброю. Тож вони знали, як виготовити ніж з ідеальним балансом, який буде різати все.
До речі, довгий час ножі були одночасно і зброєю, і кухонним приладдям. Їх, як і ложки, носили при собі та використовували для приготування їжі і для мисливства чи самозахисту. Саме тому вони швидше нагадували невеликі кинджали.
Ті ножі, які ми знаємо сьогодні, з'явилися відносно недавно – десь за часів Наполеона.
Сьогодні існує дуже багато видів ножів, і в інтернет-магазині «Тареля» можна купити ножі для будь-яких функцій: нарізки хліба, м'яса, риби та іншої кухонної роботи.

Виделки
Сучасна людина не може уявити життя без виделки – ознайомтеся з широким асортиментом гарних та якісних виделок у нашому інтернет-магазині.
А от в давні часи та в Середньовіччі про виделки майже ніхто не чув. Були поодинокі згадки про столові прибори із загнутими зубцями для наколювання їжі, але більшість населення Європи дуже довго їла тільки ложками.
Лише у 16-17 ст. виделки стали з'являтися на столі аристократів. А прості люди продовжували черпати всю їжу ложкам ледве не до початку 20 століття.
Завдяки нашим якісним кухонним наборам столового приладдя, вам цього робити точно не доведеться. Тому, якщо вам потрібен гарний, якісний набір ложок, ножів і виделок – дивіться наш асортимент на сайті та робіть замовлення.

Каструлі та сковорідки
Прабатьком каструлі був звичайний горщик. Його робили з глини, а потім з'явилися керамічні горшки. В них варили каші та супи. Також їх використовували для тушкування овочів, риби, м'яса. Коротше кажучи, для приготування практично усіх страв. Але горщики були не такими вже і зручними, адже щоб зняти їх з вогню, доводилося брати додаткові інструменти.
Тому, з часом придумали і перші справжні каструлі – з ручками і кришками.
Сьогодні існує багато видів каструль і у нас на сайті можна придбати ті, які будуть ідеальними саме для ваших потреб.
Також в асортименті є і сучасні сковорідки, з антипригарним покриттям, виготовлені з найкращих матеріалів. В них точно набагато легше і зручніше готувати, ніж у глиняних, якими колись користувалися наші пращури.
Тож якщо бажаєте придбати ці та інші кухонні набори, приладдя, сервізи, аксесуари – переходьте до нашого зручного каталогу і робіть замовлення вже зараз.
Гарантуємо якісне обслуговуваннята швидку доставку.


Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше ім`я
Ваше прізвище
Ваш номер телефону
Адреса доставки